Kodėl aš esu Zonta nare ?

 

 

FAKTA 

Quis autem vel eum iure reprehe nderit qui in ea voluptate velit esse quam nihil mole stiae consequatur, vel illum qui dolorem eum fugiat quo voluptas nulla pariatur. Nemo enim ipsam voluptatem quia voluptas sit aspernatur aut odit aut fugit, sed quia consequuntur magni dolores eos qui ratione voluptatem sequi nesciunt. Neque porro quisquam est, qui dolorem ipsum quia dolor sit amet, consectetur, adipisci velit, sed quia non numquam eius modi tempora incidunt ut labore et dolore magnam aliquam quaerat voluptatem.

Alytaus miesto „Zonta“ klubas tarptautinėje organizacijoje „Zonta International“ buvo įregistruotas 1995-12-28. Jau dvidešimt metų esame šios tarptautinės organizacijos 1526-uoju klubu. Keitėsi klubo narės, prezidentės, bet klubas visada buvo ir išliko visuomenine organizacija, vienijančia alytiškes, siekiančias gerinti moterų ir mergaičių padėtį, tarnauti kilniems labdaringos veiklos tikslams. Esame garbingos tarptautinės organizacijos, turinčios ilgametę veiklos patirtį, padalinys, todėl savo veiklos tikslus, įgyvendinamus projektus deriname su bendra veiklos strategija ir taktika.

Mūsų klubo įgyvendinta idėja – geltonų rožių sodinimas ir rožyno puoselėjimas – sulaukė palaikymo tarp kitų klubų. 13-ojo distrikto vadovės skatina rožynų atsiradimą kiekvieno klubo veiklos teritorijoje.

Mums nesvetimos globalios mergaičių ir moterų problemos. Negalime toleruoti smurto artimoje aplinkoje, šeimoje, visuomenėje apraiškų. Koks bebūtų smurtas: fizinis, psichologinis, ekonominis, lytinis, jis vis tiek bus smurtas, nuo kurio kažkas bus nukentėjęs. Tikiuosi, kad renginiai, skirti Tarptautinei kovos su smurtu prieš moteris dienai paminėti, taps klubo tradicija.

Svarbi ir mūsų gyvenimo kokybė, kuri glaudžiai susijusi su sveikata. Moteris yra naujos gyvybės nešėja, todėl jos sveikata svarbi ne tik jai pačiai, bet ir vaikams, šeimos nariams. Labai svarbu laiku paskatinti mergaites ir moteris atkreipti dėmesį į savo sveikatą, į save, savo pojūčius, organizmo siunčiamus signalus, kad pagalba būtų savalaikė. Prie Agnės Zuokienės inicijuotos programos „Nedelsk“ įgyvendinimo Alytaus mieste turime prisidėti ir mes, zontietės.

Ne visas šeimas aplanko laimė auginti sveiką vaiką. Mūsų bendradarbiavimas su „Drevinuko“ mokykla-darželiu yra siekis, kad padėdamos įsigyti būtinas lavinimo, fizioterapijos priemones drauge padedame motinoms, auginančios negalią turinčius vaikus. Gerėjanti neįgalaus vaiko būklė palengvina tokio vaiko priežiūrą, motina daugiau laiko gali skirti vaiko lavinimui, švietimui, integravimui augti su vaikais be specialiųjų poreikių.

Klubo veiklos tęstinumas, kolegiški ryšiai su ROTARY ir LIONS klubais lėmė kasmet vykstančių labdaros vakarų populiarumą ir žinomumą, vykdomų projektų svarbą. Šie labdaros vakarai yra reikalingi, nes tik suvienijus trijų klubų pastangas pasiekiami optimalūs rezultatai.

Padėdamos kitiems, galvodamas apie kitus, neturime pamiršti ir savęs. Tęsiamos ilgametės klubo tradicijos keliauti, lankytis muziejuose, teatruose, susitikti su įdomiais žmonėmis.

Būdamos visos kartu galime subrandinti genialias idėjas ir rasti būdus joms įgyvendinti. Visos kartu į vieną visumą galime sutelkti gyvenimiškąją ir darbo patirtį, išmintį, finansines galimybes, kad mūsų skleidžiamas gėris, parama, atjauta, meilė pasiektų tuos, kuriems to labiausiai reikia.

Dėl to aš ir esu „Zontos“ narė

Pagarbiai

Prezidentė Ona Klinavičienė

Nyheder

SE NYHEDER

Kalender

SE ARRANGEMENTER
Copyright © 2023, Zonta International - District 13.